WSPÓLNOTA POLSKA DLA MŁODZIEŻY

KLUB STUDENTA POLONIJNEGO06.11.2018 godz. 18:00

W imieniu Klubu Studenta Polonijnego zapraszamy na kolejne spotkanie integrujące młodzież polskiego pochodzenia - wtorek, 6 listopada, o godzinie 18:00, w Domu Polonii im. Prof. A. Stelmachowskiego, przy Krakowskim Przedmieściu 64 w Warszawie.

Na spotkaniu zostaną dopracowane pomysły na wydarzenia i aktywności zgłoszone przez studentów, odpowiadające ich potrzebom, jak chociażby Andrzejki, Dzień Wolontariusza czy spotkanie Wigilijne, a to tylko kilka z propozycji.

Przyjdź, dołącz do zespołów i wspólnie realizuj wydarzenia zgłoszone przez ciebie lub Twoich kolegów.

WIĘCEJ INFORMACJI


28.10.2018 godz. 10:00

WARSZTATY FILMOWANIA KOMÓRKĄ

W imieniu członków Klubu Studenta Polonijnego zapraszamy młodziez polonijną na „Warsztaty filmowania komórką”, które przybliżą zasady realizacji krótkich materiałów filmowych z wydarzeń i uroczystości, a tym samym uczynią z Was reportażystów. Najlepsze materiały zostaną pokazane przez TVP Polonia oraz Polonijną Agencję Informacyjną. W ten sposób Wasze realizacje dotrą do Polaków i Polonii na całym świecie.

Warsztaty Poprowadzi Cezary Ciszewski

Kontynuacją pracy warsztatowej odbędzie spotkanie 11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości, kiedy to pod okiem ekspertów uczestnicy przygotują materiały filmowe związane ze świętem.

WIĘCEJ INFORMACJI


23.10.2018 godz. 18:00

Najbliższe spotkanie Klubu Studenta Polonijnego zaplanowane jest na 23 października 2018 o godzinie 18:00 w Warszawie ul. Krakowskie Przedmieście 64, w Domu Polonii im. Profesora A.Stelmachowskiego Stowarzyszenia "Wspólnota Polska".

Dowiesz się na min jak zaplanować działanie i jak je wspólnie zrealizować. Przypomnimy też jakie sa warunki otrzymania stypendium Stowarzyszenia "Wspólnota Polska".

Dzięki Klubowi będziesz mógł/mogła rozwijać swoje zainteresowania, zrealizować pomysły - zwłaszcza te, dotyczące Polonii i Polaków za granicą, wreszcie spędzić niebanalnie czas w interesującym towarzystwie.

WIĘCEJ INFORMACJI


9.10.2018

SPOTKANIE ZAŁOŻYCIELSKIE

Pomysł Klubu zrodził się 9 października 2018 r., w siedzibie Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w czasie pierwszego po wakacjach spotkanie młodzieży polskiego pochodzenia, w którym uczestniczyli dotychczasowi stypendyści, wolontariusze działający przy Stowarzyszeniu oraz nowe osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach integrujących młodzież. Tutaj relacja ze spotkania.

Warto zapamiętać tą datę - tak oto w wyniku wspólnego namysłu i pracy powstają nowe idee zamieniane w konkretne działania.


facebook