WSPÓLNOTA POLSKA DLA MŁODZIEŻY

KLUB STUDENTA POLONIJNEGO28.11.2018


STYPENDIA - WYNIKI

28 listopada br. ogłosimy wyniki jesiennych apliacji o stypendia socjalne i naukowe. Dziękujemy wszystkim za nadesłanie zgłoszeń. Ze względu na duże zainteresowanie nie wszyscy otrzymają wsparcie, co nie wyklucza aplikacji w kolejnym wiosennym terminie. Prosimy obserwować komunikaty na naszym portalu i profilach społecznościowych.

WIĘCEJ INFORMACJI

25.11.2018


ŚWIAT WIDZIANY KOMÓRKĄ

W ramach działalności Klubu Studenta Polonijnego w niedzielę 25 listopada zapraszamy na drugą część warsztatów filmowania komórką pod roboczym tytułem "Świat widziany komórką". Uczestnicy pierwszego warsztatu już wiedzą, a tych którzy przyjdą po raz pierwszy zapraszamy z krótkim filmem nagranym komórką. Reszty dowiecie się na warsztatach.

WIĘCEJ INFORMACJI

20.11.2018
godz. 18:00


NAJBLIŻSZE SPOTKANIE KLUBU

W imieniu Klubu Studenta Polonijnego zapraszamy na kolejne spotkanie integrujące młodzież polskiego pochodzenia - wtorek, 20 listopada, o godzinie 18:00, w Domu Polonii im. Prof. A. Stelmachowskiego, przy Krakowskim Przedmieściu 64 w Warszawie.

Na spotkaniu przedyskutujemy pomysły na wydarzenia i aktywności zgłoszone przez studentów, odpowiadające ich potrzebom, jak chociażby Andrzejki, Dzień Wolontariusza czy spotkanie Wigilijne, a to tylko kilka z propozycji.

Przyjdź, dołącz do zespołów i wspólnie realizuj wydarzenia zgłoszone przez ciebie lub Twoich kolegów.CZYM JEST KLUB STUDENTA POLONIJNEGO

Klubu Studenta Polonijnego powstający przy Stowarzyszeniu "Wspólnota Polska", pozwoli na realizację wielu pomysłów zgłaszanych przez młodzież oraz umożliwi studentom zaplanowanie ścieżek rozwoju osobistego, gromadzenie różnorodnych doświadczeń i stworzy szansę poznania większej liczby osób polskiego pochodzenia.

NA POCZĄTKU BYŁ POMYSŁ

Pomysł Klubu zrodził się 9 października 2018 r., w siedzibie Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w czasie pierwszego po wakacjach spotkanie młodzieży polskiego pochodzenia, w którym uczestniczyli dotychczasowi stypendyści, wolontariusze działający przy Stowarzyszeniu oraz nowe osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach integrujących młodzież. Tutaj relacja ze spotkania.

Warto zapamiętać tą datę - tak oto w wyniku wspólnego namysłu i pracy powstają nowe idee zamieniane w konkretne działania.


TYM WŁAŚNIE JEST KLUB STUDENTA POLONIJNEGO STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKA"ZDJĘCIA POCHODZĄ ZE SPOTKANIA MŁODZIEŻY POLSKIEGO POCHODZENIA
W DOMU POLONII IM. PROFESORA A.STELMACHOWSKIEGO STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKA" W DNIU 9 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

facebook